 Aantrekhulp bij brandwonden of bij het herstel van littekens op de hand. Het dragen van compressiehandschoenen bij brandwonden of voor litteken herstel is ongemakkelijk, maar is essentieel voor een optimale genezing. Omdat het aantrekken van compressiehandschoenen ook zeer pijnlijk kan zijn, kan dit de fysieke en psychische toestand van de persoon beïnvloeden. Dactyna ondersteunt mantelzorgers en zorgverleners in het aantrekken van compressiehandschoenen en bevordert zo de therapietrouw.
Het aan- en uittrekken van therapeutische steun-, druk- of compressiekousen zijn vaak moeizame handelingen die dagelijks terugkeren. Bij zorgprofessionals staat deze opdracht bij de top 3 van zwaar belastende handelingen. Voor veel ouderen is deze activiteit niet meer zelfstandig mogelijk. Arion heeft een volledige lijn ontwikkeld voor elk type kous, gebaseerd op zeer glijdende stoffen. Elk product is voorzien van een heldere gebruiksaanwijzing. Desinfecteren is mogelijk door het product met een alcoholoplossing te reinigen.
Bij de keuze van het meest geschikte hulpmiddel houdt men rekening met: • drukkous met open of gesloten teen' • enkel voor het aantrekken of ook voor het uitdoen'
|